בבסיס שיטת באלנס נמצאת האמונה שאפשר לבטוח בגוף! הגוף יכול לחזור לאיזון. 

איזון = בריאות. כשהגוף מאוזן נרגיש אנרגטיים, בריאים, חיוניים, יהיה לנו מצב רוח טוב וחשק לחיות.

אז מה הבעיה? שנעלמת לנו את "שמחת החיים" מהגוף: 

ברמה הפיזית – מחלה, כאב, רגישות, השמנה.

ברמה הרגשית – פחדים, חרדות, דיכאון, תקיעות והמון מתח וסטרס.

הגוף יוצא מאיזון והקושי הכי גדול, נובע מחוסר הידיעה שלנו איך להתמודד. כשסימני השאלה כל כך מציפים – אנחנו לא מסוגלים לראות את הדרך ולהתמקד בדברים הטובים שמולנו ואנחנו לא מצליחים להחלים. הנטייה היא לחפש פתרונות חיצוניים (רופאים, תרופות, דיאטות שנמשכות חיים שלמים ועוד), ואנחנו שוכחים שאפשר לעצור רגע כדי להקשיב, לשמוע את הגוף מבפנים ולהבין מה התשובות שאנחנו מחפשים כדי להצליח ולהתמודד עם הסימפטומים. כאן אני נכנסת לתמונה! ביחד איתכם אנו מוצאים את התשובות, את הדרך ואת הפתרונות כפי שהגוף מדבר אותם.

איך הטיפול מתבצע בפועל? בשיטת באלנס אני עובדת עם הגוף ע"י מבחן שריר (קינסיולוגיה יישומית) כטכניקה אבחונית וטיפולית. אנחנו מדברים עם הגוף דרך מבחן שריר וביחד מחליטים מה נכון וכדאי לעשות. אז אם אתם סובלים, הגוף שלכם מגיב בהשמנת יתר או אלרגיות או כל כאב פיזי או נפשי ויש לכם אמון וביטחון בגוף – בסדרת טיפולים שמשלבת אייפק ונטורופתיה (ולפי דרישת הגוף גם טכניקות נוספות) אני מאפשרת תקשורת מחודשת עם הגוף, שעוזרת לכם להחלים ולבטוח בו. מטרת השיטה היא לאפשר לגוף בדרך היסודית והקצרה ביותר להגיע לשיפור והחלמה. בחלק מהמקרים מדובר בכמה מפגשי טיפול בודדים, ובאחרים – הטיפול קצת יותר ארוך, לרוב תלוי בחומרת הבעיה.

תנו לעצמכם הזדמנות אמיתית לשינוי, שיביא להחלמה ויכול להתגלם באומץ, עצמאות ועוצמות ששכחתם את קיומם.

אני מזמינה אתכם לקבוע איתי פגישה אישית, לגלות ולהבין את מה שגופכם מנסה לדבר.

מיכל חממי – באלנס, פשוט לבטוח בגוף

Michal.hamami@gmail.com ,052-3704375

אל תשלימו עם טענת הרופא, שעד סוף ימיכם תצטרכו לסבול מאלרגיות, מבעיות נשימה, מבעיות עור, ממערכת עיכול רגיזה או מקשיים רגשיים.  

שיטת באלנס - פשוט לבטוח בגוף

קינסיולוגיה יישומית (מבחן שריר):

דרך קלה יעילה ומדויקת לתקשר עם הגוף/תת מודע. במקום לשאול את המודע שמוטה ומטעה אותנו, אנחנו שואלים את הגוף/תת מודע מתוך הנחה בסיסית שהגוף שלנו יודע הכל. מה נכון ומה לא נכון/מתאים לו. זאת אחרי שבמשך השנים למדנו להתעלם או לשבש את הרצונות והצרכים שלנו לפי השכל – המודע. מבחן שריר פותח ע"י כירופרקטים (ג'ורג' גודהרט) בשנות ה-60. דרך התנגדות השריר התגלתה שיטה פשוטה לשיפור תפקודים. שיפור טונוס השריר מאפשר טיפול עמוק בבעיות פיזיות/רגשיות ודרך הגוף. במצבי דחק, מתח או חולשה מתחוללים שינויים פיזיולוגים ונוירולוגים בגוף הגורמים לירידה בהולכה החשמלית לשרירים. כתוצאה מכך נחלשת יכולת ההתנגדות היחסית של השריר ולהיפך.

מטרתנו היא לחזק את השריר והגוף מול מה שמחליש אותו ולקודד את האינפורמציה החיובית החדשה. מבחן שריר הוא למעשה סמן לחסימות במערכת האנרגטית. ניתן דרך השיטה לגלות את מיקום החסימה וניתן לאתר ולקבל מידע לגבי דרכי הטיפול האידאליות.

מבחן השרירים בודק את השינוי האנרגטי בגוף על ידי בדיקת מתח (טונוס) חזק או חלש של השריר בתגובה להפעלת לחץ קל עליו.

כיצד הטיפול מתבצע? על המטופל להושיט יד נגדית לבודק ולהחזיק/לנעול ביציבות אל מול שאלות המטפל כשברגע שהתשובה היא "לא" או "חלש" – רמת האנרגיה בגוף (הולכה) קטנה והיד תרד, ולהיפך – כשמשהו הוא חיובי או מחזק – הגוף יתמלא במעט אנרגיה והיד תישאר יציבה.

בשיטת אייפק משתמשים לרוב בשריר הזרוע, שנמצא כנוח וכמתאים ביותר.

עוד על מבחן שריר – קינסיולוגיה

על שיטת אייפק:

שיטת אייפק פותרת מהיסוד בעיות כמו אלרגיות, רגישויות, בעיות חיסוניות, כאבים, קשיים רגשיים ועוד, ונעזרת ב"מבחן השרירים", המבוסס על ההנחה שהגוף שלנו יודע מהם הגורמים לבעיות ומהן דרכי הטיפול המתאימות ביותר בכל רגע. השיטה משלבת את עקרונות הרפואה הסינית עם ידע מצטבר מתחומי הריפוי השונים, והתוצאה: גישה טיפולית חדשנית, פשוטה וידידותית, המניבה תוצאות חיוביות ומיידיות! 

התוצאות תכליתיות וברורות, יוצרות ומאפשרות תהליך טיפולי של שינוי וגדילה. השיטה מאפשרת טיפול יסודי במגוון של קשיים, ביניהם: אלרגיות (ע"י ביטולן!), בעיות עיכול, בעיות עור, אסתמה, נזלות ועיטושים, יתר כולסטרול, יתר לחץ דם, כאבי ראש/מיגרנות, בעיות חיסוניות, פטריות, קשיים רגשיים כחרדה, דיכאון, ועוד. רצוי לדעת כי בסוף סדרת הטיפולים צפוי המטופל להפסיק להיות אלרגי לחומרים שאובחן בתחילה כאלרגי אליהם, ולא נדרשת שום הימנעות מהחומרים הנ"ל.

עוד על אייפק באתר העמותה